top of page
Image by Tasos Mansour

Mühendislik, İmalat, Montaj ve Devreye Alma

Hizmetlerimiz

Mühendislik Hizmetleri

Akademik birikime sahip kurucu ortaklarımız ve 25 yılı aşkın tecrübemiz ile öncelikle makina sektöründe olmak üzere birçok özel sektörün ihtiyaçlarını karşılayan mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Özellikle tasarım ve proje konusunda detaylı çalışmalarımızla çeşitli proses çözümlerimiz, makina tasarım, imalata hazırlık ve montaj ile ilgili deneyimimizi sektöre yansıtmaktayız.

Elevatör İmalatı - Konveyör İmalatı

25 Yılı aşkın deneyimimiz ile elevatör imalatı ve konveyör imalatı konusunda çözüm ortaklığımızı yıllardır sürdürüyoruz. Bantlı elevatör, zincirli elevatör, bant konveyör, zincirli konveyör ve helezon konveyör imalatlarımız günümüzde yurt içi ve yurt dışında sayısız tesiste kullanımına devam etmekte.

Tank İmalatı

Gıda, kimya, çimento gibi endüstriyel santrallerde daha önce yapmış olduğumuz çeşitli hacimlerde olan çelik tank imalatlarımız sürdürülebilir şekilde devam ediyor. Aynı zamanda tank konusunda paslanmaz çözümlerimiz hala devreye alınmış şekilde faaliyet gösteriyor.

Makina Yedek Parça İmalatı

Özellikle yurt dışında olmak üzere birçok uluslararası firmanın seri imalat kalemleri olan yedek parça imalatlarını üstleniyoruz. Çoğunlukla yatay ve düşey taşıma makinaları için yedek parça imalatlarımız devam ediyor.

Petrol Rafinerisi

Taahhüt Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışında termik santraller, çimento fabrikaları, rafineriler, çelik haddahaneler gibi endüstriyel tesislerde anahtar teslim taahhüt hizmetimiz, otomasyon sistemi ile birlikte devreye alma hizmetiyle devam etmektedir. 

Kaynaklı İmalat Desteği

Yıllar boyunca bize destek olan deneyimli kadromuz ile kaynaklı imalat konusunda personel desteğimiz güncel şekilde tesis ve fabrikalarda partner olarak tam zamanlı veya kısa süreli şekilde devam ediyor. Mevcut projelerinizde özellikle kaynaklı imalat konusunda personel desteğimiz ile sizlere destek oluyoruz.

bottom of page